به استحضار می رساند خانه صنعت، معدن وتجارت ایران شانزدهمین جشنواره ” تولید ملی- افتخار ملی ” را وفق روال سالهای گذشته و با حضور و سخنرانی مقام های عالی رتبه نظام، همراه با تقدیر از مدیران واحدهای برتر صنعتی و تولیدی کشور برگزار می نماید. این جشنواره روز دوشنبه مورخ۹۷/۱۱/۲۹ در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد.

لذا با توجه به تلاش ها و تجارب ارزنده آن شرکت محترم بدینوسیله از جنابعالی دعوت می شود در شانزدهمین دوره این جشنواره و فرآیند ارزیابی نامزدهای دریافت جایزه تولید ملی- افتخار ملی شرکت فرموده و فرم های ثبت نام را از سایت خانه صنعت، معدن و تجارتایران به آدرس www.iranhim.ir  (بانک اطلاع رسانی- جشنواره تولید ملی- افتخار ملی) دریافت نمایید.

لازم به ذکر می باشد که کلیه متقاضیان ملزم به تکمیل ۳ فرم شامل “فرم اطلاعات عمومی و مراحل ثبت نام”، “پرسشنامه مشخصات متقاضی” و با توجه به نوع فعالیت خود، یکی از فرم های “پرسشنامه واحدتولیدی صنعتی”، “پرسشنامه واحد بهره بردار معدنی” و یا “پرسشنامه واحد خدمات فنی و مهندسی و طراحی و مونتاژ” می باشند.

ضمناً فرم های تکمیل شده می بایستی تا تاریخ ۹۷/۱۰/۲۰به آدرس تهران، میدان فاطمی، خیابان فلسطین شمالی، بعد از تقاطع زرتشت،کوچه برادران غفاری، جنب دانشگاه علمی و کاربردی ، پلاک ۲ ارسال گردد.

لطفا جهت دریافت فرم های ارزیابی کلیک کنید

دیدگاه ها غیر فعال شده اند

  • تماس با ما

    آدرس : میدان فاطمی- خیابان جویبار-کوچه میرهادی شرقی- پلاک 14 -واحد 15

    تلفن :5-02188948784
    فکس : 02188948784

    پست الکترونیک : info@danac.ir