گروه بین المللی متاکو- داناک در نظر دارد هم زمان با هشتمین “نمایشگاه دیتاسنتر چین” اقدام به اعزام هیأتی متشکل از مدیران ارشد، مهندسین طراح، مهندسین ساختمان و تأسیسات صنعتی، مدیران پروژه، مدیران بهره برداری و سایر فعالان و متخصصان حوزه مراکزداده به شانگهای چین نماید.

اين رويداد که در تاريخ ۱۵ الی  ۱۷ آبان ماه سال جاری در نمایشگاهی به وسعت۲۰،۰۰۰ مترمربع و با حضور ۳۰۰ غرفه دار و بیش از  ۲۰ هزار بازدیدکننده از سرتاسر دنیا برگزار می­گردد، در حوزه­های Datacenter Infrastructure، Intelligence Operations، ICT Faculties، IDC Service Provider  و Cloud Computing به معرفی و نمايش آخرين محصولات، خدمات و دست آوردهای حوزه مراکز داده از توليد کنندگان معتبر جهانی می پردازد. هم چنین برقراری ارتباطات تجاری، توسعه تعاملات بین المللی، تبادل تکنولوژی مابين شرکت ها و حضور در سمينارهای تخصصی جانبی از سایر مزایای حضور در این رویداد مهم بین المللی می باشد.

لذا با توجه به ضرورت آگاهی از به روزترین رویکردها، آخرین تکنولوژی¬ها و انتقال دانش و تجربیات تخصصی این حوزه، بدينوسيله از کلیه علاقه مندان این حوزه دعوت به عمل مي آيد تا پس از بررسي ضمائم، با حضور در هيئت اعزامي جمهوري اسلامي ايران، بر ارزش و اعتبار آن بيفزایيد.

خواهشمند است برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۵-۰۲۱۸۸۹۴۸۷۸۴ تماس حاصل نمایید.

جهت دریافت خدمات و برنامه های سفرلطفا کلیک کنید.

لطفا جهت ثبت نام  و دریافت فرم ویزای چین کلیک کنید

 

دیدگاه ها غیر فعال شده اند

  • تماس با ما

    آدرس : میدان فاطمی- خیابان جویبار-کوچه میرهادی شرقی- پلاک 14 -واحد 15

    تلفن :5-02188948784
    فکس : 02188948784

    پست الکترونیک : info@danac.ir